Τετάρτη 25 Μαΐου 2011

Πανιώνιος -Απόλλων Αθηνών 0-1

Την ήττα με 1-0 γνώρισε η ομάδα του Πανιωνίου η οποία αποτελούταν από τους νέους, σε φιλικό παιχνίδι με αντίπαλο τον Απόλλωνα Αθηνών που έγινε στην Νέα Σμύρνη. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημείωσε ο Τσιλιγγίρης στο 33'. Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους είχε ο Σούφλας στο 80'.
Επόμενος αντίπαλος για την ομάδα του Πανιωνίου ο Εθνικός Αστέρας, σε φιλικό παιχνίδι που θα γίνει την Παρασκευή στην Νέα Σμύρνη και θα ξεκινήσει στις 17:00.
Οι συνθέση του πανιωνίου:
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Α' Ημίχρονο): Ανέστης, Κούρος, Διαμαντόπουλος, Πάντος, Ρουμπουλάκος, Κλης, Κάρδαρης, Τσουβαλτζίδης, Σμυρλής, Βλάχος, Λουκίνας.
Β' Ημίχρονο: Στρακόσια, Καμπούρης, Μιμηγιάννης, Μάκος, Τασιούλας, Πολλάλης, Αράπογλου, Ντούνης, Χατζησάββας, Σπανός, Σταματής.
Υ.Γ.  εχουμε παικτη στρακοσια η ειναι ο προπονητης τερματοφυλακων?